7 דרכים לרפא בעיות זיקפה

7 דרכים לרפא בעיות זיקפה

מספר מילים 371

תפקוד לקוי של זיקפה, או ED, הוא בעיה מתסכלת ומביכה שיכולה להשפיע על גברים בכל גיל. ED מתרחש כאשר גבר אינו מסוגל להשיג או לשמור על זקפה מספקת ליחסי מין מספקים. ED הוא לא רק מקור למצוקה הן עבור אלה עם המצב והן עבור בן זוגם, אבל אם לא מטופל, יכול להוביל לסיבוכים בריאותיים נוספים. אמנם אין תרופה ידועה עבור ED, ישנם מספר טיפולים שיכולים לעזור לך להתמודד עם ולהקל על הסימפטומים של תפקוד לקוי של זיקפה.

קודם כל, שינוי אורח החיים יכול לשחק תפקיד משמעותי בניהול של ED. תזונה בריאה ומאוזנת, פעילות גופנית סדירה והתנזרות מעישון יכולים לעזור לשפר את התסמינים. שמירה על רמות מתח מינימליות יכולה גם לתרום לבריאות מינית טובה יותר. מחקרים מסוימים מצביעים גם על כך שהקפדה על שינה מספקת והימנעות מסמים או אלכוהול עשויים גם לסייע במניעת התפתחות בעיות זיקפה.

אם שינוי אורח החיים אינו עוזר, תרופות כגון ויאגרה, לויטרה וסיאליס משמשות בדרך כלל לטיפול ב- ED. תרופות אלה פועלות על ידי שיפור זרימת הדם לפין ועוזרות לו להישאר זקוף. מלבד תרופות נפוצות אלה, ישנן גם תרופות אחרות כגון testim ו yohimbe כי ניתן להשתמש גם לטיפול במצב זה.
24hourescort.com

אפשרות נוספת היא להשתמש במכשירי כיווץ ואקום, או VCD. מכשירים אלה כוללים הנחת טבעת מתח ואקום סביב בסיס הפין ולאחר מכן שאיבת האוויר מתוך הטבעת. זה יוצר ואקום שמגביר את זרימת הדם לפין, ועוזר לו להישאר זקוף.

בנוסף, יש גם כמה תרופות טבעיות שעשויות לעזור עם ED. אלה כוללים דיקור סיני, צמחי מרפא, תוספי מזון ופעילות גופנית. דיקור סיני כרוך בהחדרת מחטים דקות מאוד לנקודות מסוימות בגוף. צמחי מרפא ותוספי מזון יכולים לעזור לשפר את התפקוד המיני על ידי הגדלת רמות הטסטוסטרון והגברת זרימת הדם. פעילות גופנית יכולה להגביר את הבריאות הגופנית והפסיכולוגית כאחד.

לבסוף, שתלים הפין, או תותבות הפין, הם אפשרות נוספת לטיפול ED. שתל פין הוא מכשיר המוכנס בניתוח לפין, ומאפשר לו להיות זקוף. שתלי פין יכולים להיות קבועים או מתנפחים, והם מומלצים בדרך כלל כאשר אפשרויות טיפול אחרות נכשלו.

למרות שאין תרופה אחת לבעיות זיקפה, ישנן מספר שיטות טיפול זמינות שניתן להשתמש בהן כדי לסייע בניהול והפחתת תסמיני ED. שינויים באורח החיים, תרופות, מכשירי כיווץ ואקום, תרופות טבעיות ושתלי פין הם כולם אפשרויות פוטנציאליות לטיפול ב- ED. חשוב לדבר עם הרופא שלך על הסימפטומים שלך ואפשרויות הטיפול על מנת לוודא שאתה מקבל את הטיפול הנכון עבורך.

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

נערות ליווי: מבט על עולם החברות המקצועית

מספרד ועד דובאי, נערות ליווי ניתן למצוא בכל פינות העולם. המונח "נערת ליווי", הידוע גם בשם נערות ליווי או נערת ליווי מקצועי, מתייחס לאישה המספקת ללקוחות שירותי מין ולעיתים שירותי חברות אחרים. בשל פסיפס הנורמות התרבותיות בעולם, חשוב להבין את ההשלכות של…

נערות ליווי: מבט על עולם החברות המקצועית

נערות ליווי – מלוות את לקוחותיהן בנסיעות עסקים והנאה

נערות ליווי, הידועות לעתים כנערות ליווי, מספקות חברות וניתן להזמין אותן לנסיעות, אירוסין עסקיים, אירועים עסקיים ומסיבות פרטיות. הם היו חלק מתעשיית הבידור במשך שנים רבות, אך לאחרונה ראו עלייה בפופולריות ובנוכחות שלהם. בניגוד לשירותי ליווי מסורתיים, נערות ליווי נוטות להתמקד במתן…

נערות ליווי – מלוות את לקוחותיהן בנסיעות עסקים והנאה

מהי נערת ליווי ואיך עובד הליווי?

נערת ליווי היא מבוגר עצמאי המספק שירותי חברות, בדרך כלל בתשלום. נערות ליווי רבות מתמחות בסוגים מסוימים של מפגשים, כגון דייטים לארוחת ערב או אירועים חברתיים. לאנשי מקצוע אלה יש בדרך כלל אתרי אינטרנט משלהם, שבהם לקוחות יכולים לסקור את השירותים והפרופילים…

מהי נערת ליווי ואיך עובד הליווי?