5 טיפים כיצד לחקור את הפנטזיות הארוטיות שלך

5 טיפים כיצד לחקור את הפנטזיות הארוטיות שלך

מספר מילים 345

כל עוד בני האדם חיפשו אינטימיות והנאה, תמיד חלמנו לחקור את הפנטזיות הארוטיות שלנו. אבל בעצם להפוך את הפנטזיות האלה למציאות זה לא קל כמו רק לחלום אותן. החלק המסובך הוא למצוא מישהו לחקור איתו – מישהו שאתה מרגיש בנוח לדון איתו בתשוקות ובסופו של דבר לעקוב אחריהן.

למרבה המזל, עם הבנה משופרת של מיניות, יש עכשיו יותר הזדמנויות מאי פעם לחקור את הפנטזיות שלך. הנה חמש עצות שיכולות לעזור לך להתחיל:

www.hot-sex-directory.com
1. דברו על זה – לפני שאתם עושים צעדים פיזיים כלשהם, חשוב להבין טוב יותר את הרצונות שלכם. פנטזיות רבות יכולות להיות רגשיות כמו פיזיות, וייתכן שלא תוכלו להשיג את האחרונה עד שהראשונה תהיה מסודרת. שיחה עם מישהו שאתה סומך עליו ומרגיש בנוח לדבר איתו על מיניות יכולה לעזור לך לרדת לשורש הרצונות שלך ולהבין את הפון ואל תעשה.

2. בחרו בן זוג – לא כל הפנטזיות מערבות שני אנשים, אבל אם שלכם כן, חשוב למצוא מישהו שמכבד ומוכן ללכת בקצב שלכם. לעתים קרובות הדיון לבדו יכול לפתוח הרבה אפשרויות, אז וודאו ששניכם כנים אחד עם השני ושמרו על קווי תקשורת פתוחים.

3. התחילו בקטן – פנטזיות רבות יכולות להיות די מרתיעות, אז אל תרגישו שאתם צריכים לקפוץ מיד למשהו מסובך מדי. אתה לא רוצה להציף את עצמך או את השותף שלך. במקום זאת, התחילו בקטן וחקרו פנטזיה אחת בכל פעם. זה נותן לך את ההזדמנות להתמקד באמת במה שאתה רוצה לחקור ולנסות את זה בבטחה תחת הנוחות של הבית שלך.

4. הציבו גבולות – גם אתם וגם בן זוגכם צריכים להיות ברורים לגבי הציפיות והגבולות שלכם. הבינו את הגבולות הפיזיים והרגשיים אחד של השני ואל תדחפו אחד את השני החוצה.

5. הישארו פתוחים – אתם עדיין יכולים לחקור את הפנטזיות שלכם מבלי להפעיל לחץ פיזי על עצמכם או על בן או בת הזוג שלכם. הישארו פתוחים לכל האפשרויות ופשוט תיהנו מהמסע. עשו דברים שגורמים לשניכם להרגיש בנוח ולעולם אל תשכחו מדוע אתם עושים זאת מלכתחילה.

חקירת הפנטזיות הארוטיות שלך יכולה להיות דרך מדהימה להעמיק את הקשר שלך לעצמך ולבן זוגך. זו יכולה להיות גם דרך נהדרת להכיר אחד את השני טוב יותר ולהרגיש יותר בנוח עם המיניות שלך. השתמש בטיפים לעיל כדי להתחיל וליהנות מהנסיעה!

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף למוח הסקרן

מועדוני חשפנות, הידועים גם בשם מועדוני ג'נטלמנים, כבר זמן רב מקור של קסם וסקרנות עבור אנשים רבים. בין אם אתה מחשיב אותם כסמל להעצמה נשית או…

עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף למוח הסקרן

עלייתם של סרטוני פורנו: נקודת מבט מקצועית

פורנוגרפיה הייתה נושא שנוי במחלוקת ומרתק במשך עשרות שנים, אך עם הופעת הטכנולוגיה והאינטרנט, היא הפכה לנגישה ונפוצה יותר מאי פעם. בין שפע התוכן הפורנוגרפי הזמין…

עלייתם של סרטוני פורנו: נקודת מבט מקצועית

זנות: מבט מעמיק על המקצוע העתיק בעולם

זנות, המכונה לעתים קרובות המקצוע העתיק ביותר בעולם, הייתה נושא שנוי מאוד במחלוקת לאורך ההיסטוריה. בעוד שיש הרואים בו מעשה פסול ומשפיל מבחינה מוסרית, אחרים טוענים…

זנות: מבט מעמיק על המקצוע העתיק בעולם