5 היתרונות של אוננות ולמה אתה צריך לעשות את זה

5 היתרונות של אוננות ולמה אתה צריך לעשות את זה

מספר מילים 467

אוננות היא צורה בריאה ובת קיימא של פעילות מינית עם יתרונות רבים לגוף האדם, לנפש ולרוח. למרות הטאבו סביב הפרקטיקה של עינוג עצמי, הוא הוכר ונחגג זה מכבר בתרבויות רבות ושונות לאורך ההיסטוריה, וכעת הוא מקובל ומקובל יותר מאי פעם. במאמר זה נדון בחמישה מהיתרונות הרבים של אוננות ומדוע כדאי לך לבחור בה כחלק משגרת הטיפוח העצמי שלך.

1. בריאות גופנית

אוננות נמצאה כמספקת יתרונות פיזיים רבים לגברים ונשים כאחד. אוננות מסייעת לשחרר מתח מיני בנוי, אשר יכול לגרום מתח שרירים ואי נוחות. בנוסף, פעולת האוננות מגבירה את זרימת הדם, מרפה את השרירים ומחזקת את המערכת החיסונית באמצעות שחרור אנדורפינים.

לאוננות יש גם פוטנציאל לסייע במניעת מחלות המועברות במגע מיני ודלקות בדרכי השתן, מכיוון שאינך חשוף עוד לסיכון של זיהום באמצעות מגע מיני עם מישהו אחר. משמעות הדבר היא כי אתה יכול לקדם את הבריאות הגופנית שלך תוך הנאה הנאה עצמית פרטית.

2. בריאות הנפש

אוננות היא כלי מועיל להפליא להקלה על חרדה, מתח ודיכאון. מחקרים מצאו כי אוננות מעלה את רמות ההורמונים המקדמים הרפיה ומפחיתים את רמות הלחץ, כגון סרוטונין ואוקסיטוצין. אוקסיטוצין בפרט מגביר תחושות של אהבה, אמון ואינטימיות.

יתר על כן, אוננות יכולה לשפר את ההערכה העצמית שלך, כפי שהוא עוזר לשבור את הטאבו סביב הנאה עצמית ולהציע הזדמנות לחקור וליהנות הגוף שלך ללא לחץ של אנשים אחרים. זה יכול לעזור להעצים אותך עם ביטחון וגאווה במיניות שלך.

3. חיבור רוחני

אוננות יכולה להיות כלי רוחני עוצמתי להפליא, שכן היא הזדמנות עבורך להתחבר לגופך ולחקור את הרצונות שלך בצורה עמוקה ומשמעותית. אוננות יכולה לעזור להגביר את המודעות והמודעות שלך ולספק הזדמנות להתבוננות עצמית עמוקה ומדיטציה.

תרגול האוננות יכול לעזור לך להרגיש יותר בנוח ובטוח במיניות שלך, מה שיכול להוביל לסיפוק והנאה גדולים יותר הן בפעילות מינית סולו והן בפעילויות מיניות שותפות. זה יכול גם לספק נתיב לגילוי עצמי וחקירה ולספק גישה לתובנות רוחניות ורגשיות.

4. מקסום הנאה

עבור גברים ונשים כאחד, אוננות יכולה להיות דרך מצוינת לחקור ולהגביר את ההנאה. ללמוד לאונן יכול לעזור להגביר את המודעות שלך אילו חלקי גוף וסוגי גירוי מספקים את ההנאה הרבה ביותר והוא יכול לפתוח אותך לגלות ולחוות הנאה ותחושה גדולה יותר הן בפעילות מינית סולו והן בפעילויות מיניות שותפות.

אוננות יכולה גם לעזור להגדיל את הסבירות לסיפוק הדדי בפעילויות מיניות, שכן היא מאפשרת לשני הצדדים המעורבים ללמוד אילו פעולות וטכניקות הם נהנים ביותר, ולתקשר זאת זה לזה.

5. ללמוד להיות נוכח

אוננות היא הזדמנות נהדרת ללמוד להתחבר ולהיות קשובים לתחושות הגוף שלך. עם הזמן זה יכול לטפח את הכישורים שלך להיות נוכח בגוף שלך ולמצוא זרימה, במקום להיות מוסחת על ידי מחשבות על העבר או העתיד. זה יכול לשפר את היכולת שלך להגיב להנאה פיזית, ומאפשר אורגזמות חזקות יותר וסיפוק כללי גדול יותר.

מחשבות אחרונות

אוננות היא צורה טבעית ובריאה של פעילות מינית עם שפע של יתרונות לבריאות פיזית ונפשית כאחד. ללמוד לעסוק באוננות מודעת יכול לאפשר לך לחקור את תגובות ההנאה של גופך, להשיג הרפיה וליצור קשר עם המהות הרוחנית שלך. אז למה לא לנסות את זה ולראות מה זה יכול לעשות בשבילך?

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

נערות ליווי: מבט על עולם החברות המקצועית

מספרד ועד דובאי, נערות ליווי ניתן למצוא בכל פינות העולם. המונח "נערת ליווי", הידוע גם בשם נערות ליווי או נערת ליווי מקצועי, מתייחס לאישה המספקת ללקוחות שירותי מין ולעיתים שירותי…

נערות ליווי: מבט על עולם החברות המקצועית

נערות ליווי – מלוות את לקוחותיהן בנסיעות עסקים והנאה

נערות ליווי, הידועות לעתים כנערות ליווי, מספקות חברות וניתן להזמין אותן לנסיעות, אירוסין עסקיים, אירועים עסקיים ומסיבות פרטיות. הם היו חלק מתעשיית הבידור במשך שנים רבות, אך לאחרונה ראו עלייה…

נערות ליווי – מלוות את לקוחותיהן בנסיעות עסקים והנאה

מהי נערת ליווי ואיך עובד הליווי?

נערת ליווי היא מבוגר עצמאי המספק שירותי חברות, בדרך כלל בתשלום. נערות ליווי רבות מתמחות בסוגים מסוימים של מפגשים, כגון דייטים לארוחת ערב או אירועים חברתיים. לאנשי מקצוע אלה יש…

מהי נערת ליווי ואיך עובד הליווי?