מיתוסים ועובדות על סקס מזדמן

מיתוסים ועובדות על סקס מזדמן

מספר מילים 315

רוב האנשים נוטים לחשוב שסקס מזדמן פירושו רק לקיים יחסי מין עם מישהו שאתה לא מכיר. אבל המציאות הרבה יותר מורכבת מזה. סקס מזדמן הוא מונח רחב מאוד ויכול להיות כל דבר, החל מסטוץ של לילה אחד ועד מערכת יחסים ארוכת טווח בהתאם לסיטואציה. אז מה הם חלק מהמיתוסים והעובדות על סקס מזדמן שאנשים צריכים לדעת?

ראשית, יש את המיתוס שסקס מזדמן מיועד רק לאנשים בעלי התנהגות מינית מופקרת. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת – כל אחד יכול לעסוק במין מזדמן. בין אם מדובר בזוג שמחפש סטוץ קבוע, ללא מחויבות, אנשים שיוצאים יחדיו אך לא מיסדו את הקשר, או כאלה שרק מחפשים סטוץ, יש משהו לכל אחד. למעשה, יש מספר גדל והולך של נערות ליווי בארץ ובעולם המספקות כיום שירותי מין מזדמנים.

מיתוס נוסף הוא שסקס מזדמן אינו בטוח. זה פשוט לא נכון – זה לא מסוכן יותר מכל סוג אחר של מין, כל עוד ננקטים אמצעי הזהירות הנכונים. כל דבר, החל משימוש בקונדום ועד לבדיקת מחלות מין, צריך להיות מטופל לפני ביצוע פעילות מינית. עם זאת, חשוב לציין שעדיין חשוב להשתמש בשכל הישר ולתרגל בטיחות, לא משנה עם מי אתם עוסקים בפעילות מינית.

המיתוס האחרון הוא שסקס מזדמן תמיד מוביל לאותה מערכת תוצאות. אמנם נכון שסקס מזדמן יכול להוביל לכל דבר, החל מרגעים מביכים ועד מערכות יחסים ארוכות טווח, אבל חשוב גם לזכור שסקס מזדמן הוא בדיוק זה: מזדמן. זו לא אמורה להיות מחויבות – זו פשוט דרך לחקור את המיניות וליהנות מחוויה מהנה ללא צורך בכל סוג של התקשרות רגשית. תיהנו ממנו כפי שהוא ואל תחברו לו מחויבויות.

לסיכום, חשוב לזכור שיש מספר מיתוסים על סקס מזדמן ששווה להפריך. בעוד סקס מזדמן יכול להיות דרך מצוינת לחקור את המיניות של אחד וליהנות חוויה מהנה, חשוב לוודא כי אמצעי הזהירות הנכונים נלקחים הציפיות מנוהלים. נערות ליווי בישראל ומחוצה לה, כמו אלו של סוכנות www.sexgeizhals.com,  יכולות לספק חוויה בטוחה ומקצועית למי שרוצה לחקור את המיניות שלו בסביבה נוחה ובטוחה,. 

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף למוח הסקרן

מועדוני חשפנות, הידועים גם בשם מועדוני ג'נטלמנים, כבר זמן רב מקור של קסם וסקרנות עבור אנשים רבים. בין אם אתה מחשיב אותם כסמל להעצמה נשית או סוג של…

עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף למוח הסקרן

עלייתם של סרטוני פורנו: נקודת מבט מקצועית

פורנוגרפיה הייתה נושא שנוי במחלוקת ומרתק במשך עשרות שנים, אך עם הופעת הטכנולוגיה והאינטרנט, היא הפכה לנגישה ונפוצה יותר מאי פעם. בין שפע התוכן הפורנוגרפי הזמין באינטרנט, סרטוני…

עלייתם של סרטוני פורנו: נקודת מבט מקצועית

זנות: מבט מעמיק על המקצוע העתיק בעולם

זנות, המכונה לעתים קרובות המקצוע העתיק ביותר בעולם, הייתה נושא שנוי מאוד במחלוקת לאורך ההיסטוריה. בעוד שיש הרואים בו מעשה פסול ומשפיל מבחינה מוסרית, אחרים טוענים כי יש…

זנות: מבט מעמיק על המקצוע העתיק בעולם