מיתוסים ועובדות על סקס מזדמן

מיתוסים ועובדות על סקס מזדמן

מספר מילים 315

רוב האנשים נוטים לחשוב שסקס מזדמן פירושו רק לקיים יחסי מין עם מישהו שאתה לא מכיר. אבל המציאות הרבה יותר מורכבת מזה. סקס מזדמן הוא מונח רחב מאוד ויכול להיות כל דבר, החל מסטוץ של לילה אחד ועד מערכת יחסים ארוכת טווח בהתאם לסיטואציה. אז מה הם חלק מהמיתוסים והעובדות על סקס מזדמן שאנשים צריכים לדעת?

ראשית, יש את המיתוס שסקס מזדמן מיועד רק לאנשים בעלי התנהגות מינית מופקרת. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת – כל אחד יכול לעסוק במין מזדמן. בין אם מדובר בזוג שמחפש סטוץ קבוע, ללא מחויבות, אנשים שיוצאים יחדיו אך לא מיסדו את הקשר, או כאלה שרק מחפשים סטוץ, יש משהו לכל אחד. למעשה, יש מספר גדל והולך של נערות ליווי בארץ ובעולם המספקות כיום שירותי מין מזדמנים.

מיתוס נוסף הוא שסקס מזדמן אינו בטוח. זה פשוט לא נכון – זה לא מסוכן יותר מכל סוג אחר של מין, כל עוד ננקטים אמצעי הזהירות הנכונים. כל דבר, החל משימוש בקונדום ועד לבדיקת מחלות מין, צריך להיות מטופל לפני ביצוע פעילות מינית. עם זאת, חשוב לציין שעדיין חשוב להשתמש בשכל הישר ולתרגל בטיחות, לא משנה עם מי אתם עוסקים בפעילות מינית.

המיתוס האחרון הוא שסקס מזדמן תמיד מוביל לאותה מערכת תוצאות. אמנם נכון שסקס מזדמן יכול להוביל לכל דבר, החל מרגעים מביכים ועד מערכות יחסים ארוכות טווח, אבל חשוב גם לזכור שסקס מזדמן הוא בדיוק זה: מזדמן. זו לא אמורה להיות מחויבות – זו פשוט דרך לחקור את המיניות וליהנות מחוויה מהנה ללא צורך בכל סוג של התקשרות רגשית. תיהנו ממנו כפי שהוא ואל תחברו לו מחויבויות.

לסיכום, חשוב לזכור שיש מספר מיתוסים על סקס מזדמן ששווה להפריך. בעוד סקס מזדמן יכול להיות דרך מצוינת לחקור את המיניות של אחד וליהנות חוויה מהנה, חשוב לוודא כי אמצעי הזהירות הנכונים נלקחים הציפיות מנוהלים. נערות ליווי בישראל ומחוצה לה, כמו אלו של סוכנות www.sexgeizhals.com,  יכולות לספק חוויה בטוחה ומקצועית למי שרוצה לחקור את המיניות שלו בסביבה נוחה ובטוחה,. 

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

"מעיר של מעמד הפועלים לעיר הייטק חדשנית: חולון, ישראל"

חולון, ישראל, היא עיר במגמת עלייה. מה שהתחיל כעיירה קטנה של מעמד הפועלים רק חמישה עשר קילומטרים דרומית לתל אביב, הפך היום במהירות למרכז היי-טק גדול. עם כלכלתה השוקקת ואוכלוסייתה הגדלה, חולון הופכת במהירות לאחת הערים החדשניות והמרגשות בישראל. https://telavivplastic.com/ מאז קמתה כשכונה…

"מעיר של מעמד הפועלים לעיר הייטק חדשנית: חולון, ישראל"

הפסיכולוגיה של סיפורי מין: חקירת המשיכה הנפשית לסיפורים ארוטיים

תמיד הייתה משיכה מתמשכת לסיפורי מין, כתובים ומדוברים. יש להם שורשים עמוקים בתרבות האנושית ועדיין ניתן למצוא אותם בכל תרבות ברחבי העולם, מסיפורים בעל פה, דרך ספרות זולה ועד לאינטרנט. בעוד סיפורי סקס ניתן למצוא בצורות שונות, המטרה העיקרית שלהם היא לספק הנאה.…

הפסיכולוגיה של סיפורי מין: חקירת המשיכה הנפשית לסיפורים ארוטיים

נערות ליווי – מה צריך לדעת לפני גיוס עובדים

נערות ליווי מספקות חברות ושירותים אחרים ללקוחות המחפשים מפגש אינטימי. בעוד המונח "נערת ליווי" לעתים קרובות מעלה תמונות של מפגש מיני בתשלום, לא כל נערות הליווי מציעות שירותים כאלה. שירותי ליווי משתנים מבחינת מה שהם מספקים, החל משיחה קלילה ועד סידורים אינטימיים יותר.…

נערות ליווי – מה צריך לדעת לפני גיוס עובדים