מה שאתה צריך לדעת על עיסוי ארוטי

מה שאתה צריך לדעת על עיסוי ארוטי

מספר מילים 271

עיסוי ארוטי הוא דרך פופולרית יותר ויותר לחקור סוג אחר של חושניות עם השותף שלך. הוא משלב מגוון רחב של טכניקות עיסוי עם תרגולי הרפיה גוף-נפש, שנועדו להגביר את ההנאה, העוררות ולהעמיק את האינטימיות. זוהי גם דרך אחת ללמוד ולחקור מיניות, והיא יכולה להיות מהנה ומספקת להפליא עבור שני בני הזוג.

המילה 'ארוטי' יכולה לעורר מגוון רחב של רגשות. עבור חלק, זה מעלה תמונות של משהו שובב וטאבו. עבור אחרים, זה יכול להיראות כמו רעיון מפחיד ומאיים. אבל עיסוי ארוטי הוא לא שובב ולא מפחיד – הוא יכול להיות חוויה אינטימית ומספקת מאוד.

מטרת עיסוי ארוטי היא לשלב עוררות והרפיה. כאשר שני בני הזוג מרגישים רגועים, הם נוטים יותר להתחבר זה לזה ברמה הרגשית ולהרגיש נוכחים לחלוטין עם התחושה.

עיסוי ארוטי יכול להתחיל בנגיעה אינטימית, שיכולה לכלול ליטוף רך, משיכות עיסוי קלות או לחיצות איטיות וקצביות. ככל שהעיסוי מתקדם, תוכלו להשתמש בידיים, בקצות האצבעות, בציפורניים או בשפתיים כדי לחקור זה את גופו של זה. אם רוצים, ניתן להשתמש בקרמים או בשמנים כדי להגביר את התחושה הארוטית.

כדי לשמור על עיסוי מהנה וחיובי, יש כמה טיפים מרכזיים שכדאי לזכור:

– תקשורת היא המפתח. לפני שתתחילו, הקפידו לדבר עם בן הזוג שלכם על הציפיות והגבולות שלכם.

– כבדו את הגבולות הפיזיים אחד של השני. הקפד לבדוק עם השותף שלך לעתים קרובות כדי לראות איך הם מרגישים.

– התחל לאט. עיסוי ארוטי הוא הצטברות הדרגתית של עוררות, אז קחו את הזמן ותיהנו מהמסע.

– היו נוכחים. התמקדו בחוויה של בן הזוג שלכם והירגעו אל תוך הרגע.

עיסוי ארוטי הוא דרך מצוינת לחקור את החושניות שלך, להעמיק את האינטימיות וליצור רמה חדשה של הבנה ואמון עם בן / בת הזוג שלך. עם כמה טיפים בסיסיים וראש פתוח, תוכלו לגלות את התענוגות של עיסוי ארוטי.

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

מתחת לפני השטח: מבט מקרוב לעולמן של נערות ליווי

כששומעים את המונח "נערות ליווי", דימויים והנחות שונות עשויים לעלות בראש. חלקם עשויים לחשוב על אישה זוהרת ומפתה, בעוד שאחרים עשויים לקשר זאת לזנות או התנהגות לא מוסרית. עם זאת, מעבר לפני השטח, יש בעולם נערות הליווי הרבה יותר ממה שנראה לעין. בפוסט…

מתחת לפני השטח: מבט מקרוב לעולמן של נערות ליווי

rection: הבנת המכניקה והחשיבות של תפקוד מיני גברי

התפקוד המיני הגברי הוא תהליך מורכב המערב גורמים פיזיים ופסיכולוגיים שונים. במרכזו של תהליך זה עומדת הזקפה, תגובה פיזיולוגית החיונית לקיום יחסי מין ולרבייה. בעוד נושא הזקפה נתון לעתים קרובות לבדיחות ותפיסות שגויות, זהו היבט חיוני של בריאות מינית גברית שראוי להבין ולדון…

rection: הבנת המכניקה והחשיבות של תפקוד מיני גברי

לחקור את עולמן של נערות ליווי: המקצוע המסתורי והלא מובן

המונח "נערות ליווי" מעורר לא פעם מנעד של רגשות והנחות, משערורייתי ומלוכלך ועד מפואר וזוהר. עם זאת, האמת על מקצוע זה הוא הרבה יותר מורכב ניואנסים ממה שרוב האנשים מבינים. בפוסט בבלוג זה, נצלול עמוק יותר לתוך עולמן של נערות ליווי ונשפוך אור…

לחקור את עולמן של נערות ליווי: המקצוע המסתורי והלא מובן