מבט חדש על נערות ליווי ומגזין פלייבוי

מבט חדש על נערות ליווי ומגזין פלייבוי

מספר מילים 328

מגזין פלייבוי הידוע לשמצה הפך לסמל לתעשיית הבידור למבוגרים. בעוד שרוב האנשים חושבים עליו כמגזין למבוגרים, הוא עושה יותר מאשר רק להציג תמונות היפרסקסואליות של נשים. פלייבוי הפך למגזין מוביל בתעשייה המכסה מגוון רחב של נושאים, ממוזיקה ואמנות ועד פוליטיקה ותרבות. מאז פלייבוי כבר בעסק במשך שישה עשורים, הוא בהחלט ידע את חלקו של עליות ומורדות והיה צריך להסתגל לנוף המשתנה של בידור למבוגרים ופרסום מגזינים.

כאשר פלייבוי יצא לשוק לראשונה בשנת 1953, הוא היה אחד המגזינים הראשונים למבוגרים מסוגו. פלייבוי התמקד בעיקר בנערות ליווי ובמרכזי עירום מתוך כוונה לספק משהו שגברים יוכלו ליהנות ממנו מבלי להרגיש מצונזרים או נשפטים. בשנים הראשונות, פלייבוי היה ידוע גם באלמנטים הטאבו יותר שלו, כמו ראיונות עם פושעים מורשעים ונושאים אחרים. בשנים האחרונות, פלייבוי התרחק מהתוכן המשכר יותר שלו כדי להתמקד בתחומי עניין מיינסטרימיים יותר.

למרות השינויים, פלייבוי עדיין הצליח להישאר רלוונטי והוא עדיין אחד המגזינים למבוגרים הפופולריים ביותר בעולם. פלייבוי הציגה כמה מהדוגמניות המפורסמות בעולם, כולל פמלה אנדרסון וסינדי קרופורד. בנוסף, מדור Playboy Playmates הפופולרי שלהם ממשיך להציג נערות ליווי יפהפיות בתנוחות מפתות.

בעידן האינטרנט, מגזינים למבוגרים כמו פלייבוי אינם פופולריים כפי שהיו פעם. יש שפע של תוכן מקוון חינם זמין וזה הרבה יותר קל לגשת מאשר מגזינים פיזיים. למרות קהל הדפוס ההולך ופוחת, פלייבוי ממשיך להישאר רלוונטי והצליח להרחיב את נוכחותו המקוונת. הם מציעים מנויים למגזין המקוון ושירות הסטרימינג שלהם, כמו גם מגוון רחב של מוצרים ממותגים.

פלייבוי הוא מותג אייקוני שקיים כבר למעלה משישה עשורים. היא ראתה את חלקה בשינויים, אך תמיד הצליחה להקדים את המשחק ולהישאר רלוונטית בשוק הבידור למבוגרים. המגזין היה ידוע בעבר בהתמקדותו בנערות ליווי וביכולתו לספק מקום בטוח לחקור סקס ללא סטיגמה, והוא ממשיך לעשות זאת גם היום. בין אם באמצעות המגזין המודפס שלו, נוכחות מקוונת או סחורה ממותגת, פלייבוי נשאר המוביל בבידור למבוגרים ופרסום מוביל בתעשייה.

כיום בידור כמו פלייבוי אינו נחשב למשהו פרובוקטיבי. אנשים מעדיפים יותר לבלות עם נערות ליווי. בשביל מה סתם להסתכל על כוסיות במגזין, שאפשר לבלות איתן במיטה. הכוסיות של סוכנויות הליווי הן בדיוק כמו בפלייבוי. תסתכלו בעצמכם www.europeansexunion.com

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף למוח הסקרן

מועדוני חשפנות, הידועים גם בשם מועדוני ג'נטלמנים, כבר זמן רב מקור של קסם וסקרנות עבור אנשים רבים. בין אם אתה מחשיב…

עולם מועדוני החשפנות: מדריך מקיף למוח הסקרן

עלייתם של סרטוני פורנו: נקודת מבט מקצועית

פורנוגרפיה הייתה נושא שנוי במחלוקת ומרתק במשך עשרות שנים, אך עם הופעת הטכנולוגיה והאינטרנט, היא הפכה לנגישה ונפוצה יותר מאי פעם.…

עלייתם של סרטוני פורנו: נקודת מבט מקצועית

זנות: מבט מעמיק על המקצוע העתיק בעולם

זנות, המכונה לעתים קרובות המקצוע העתיק ביותר בעולם, הייתה נושא שנוי מאוד במחלוקת לאורך ההיסטוריה. בעוד שיש הרואים בו מעשה פסול…

זנות: מבט מעמיק על המקצוע העתיק בעולם