למה יש עלייה בביקוש לדירות דיסקרטיות

למה יש עלייה בביקוש לדירות דיסקרטיות

מספר מילים 304

גברים רבים מבלים בדירות דיסקרטיות, וזוהי מגמה שאנו רואים שהיא הולכת וגוברת כבר כמה שנים. אך לאחרונה נראה כי ישנה עלייה דרסטית. אז מה הסיבה שישנה עלייה בביקוש לדירות דיסקרטיות ברמת גן.

המתח הגובר

נראה שישראל עוברת תקופה של הרבה מאוד מתח המתערבב יחדיו. ישנו מתח פוליטי, המתערבב עם לחץ כלכלי ומתיחות ביטחונית. זה משפיע על כל אחד מאיתנו. הגברים צריכים מפלט. לפעמים לוקחים חופשה של כמה ימים בחוץ לארץ, וזה באמת דבר מומלץ. אבל זה לא מספיק, לפעמים אנחנו צריכים איזו דרך לפרק את הלחץ סתם כך באמצע השבוע. והפתרון הכי יעיל לפירוק הלחץ הוא יחסי מין.

אבל מכיוון שהלחץ משפיע גם על חיי הזוגיות, הרבה פעמים המפלט הטוב ביותר הוא בילוי בדירות דיסקרטיות. גם גברים שיש להם בנות זוג, מוצאים בימים אלו מפלט אמתי מהשגרה הקשה רק בבילוי עם נערות שאינם מכירים.

תסמונת פוסט קורונה

סיבה שנייה היא חלק מתופעות הפוסט קורונה. למרות שמזמן הכל פתוח, עדיין נותרה בנו טראומה. גברים רבים זוכרים את התקופה שבה הם השתוקקו למגע, והיו סגורים בדירתם. וכך נוצר איזה מנגנון פיצוי.

לא תמיד הגברים מודעים לכך, אך הטרואמה של ימי הקורונה היא זו ששולחת אותם לחפש עכשיו מגע חם ולבלות עם נערות בדירות דיסקרטיות.

שיניים חברתיים

סיבה שלישית היא השינויים החברתיים. פעם הדברים היו אחרת, לא היה מקובל לבלות כך . היום אפשר לחשוב… בסך הכל גבר הולך להתפרק קצת בדירות דיסקרטיות. היום כולם מבינים את הצרכים המיניים של הגברים.

למעשה יש נשים רבות שאפילו מברכות על כל שלגברים יש אפילו ללכת להתפרק ולזיין מבלי להפריע.

השינויים שחלו בענף

הסיבה השלישית היא שינויים שונים שהתחוללו בענף הליווי. למעשה ישנם הרבה שינויים. ניתן להזכיר את הזמינות. לא רק שהשירותים זמינים בכל הארץ, בזכות האינטרנט קל יותר למצוא את השירותים ולבחור את הנערות.

ובמסגרת השינויים, ניתן להזכיר גם את הסטנדרטים הגבוהים. בעשור האחרון אנו רואים כניסה של נשים ברמה מאוד גבוהה לענף. לא רק שהן יפות ומושלמות, הרבה מאוד הן נשים משכילות וסטודנטיות. כך שהחוויה הפכה להיות נעימה ובטוחה יותר.

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

"מעיר של מעמד הפועלים לעיר הייטק חדשנית: חולון, ישראל"

חולון, ישראל, היא עיר במגמת עלייה. מה שהתחיל כעיירה קטנה של מעמד הפועלים רק חמישה עשר…

"מעיר של מעמד הפועלים לעיר הייטק חדשנית: חולון, ישראל"

הפסיכולוגיה של סיפורי מין: חקירת המשיכה הנפשית לסיפורים ארוטיים

תמיד הייתה משיכה מתמשכת לסיפורי מין, כתובים ומדוברים. יש להם שורשים עמוקים בתרבות האנושית ועדיין ניתן…

הפסיכולוגיה של סיפורי מין: חקירת המשיכה הנפשית לסיפורים ארוטיים

נערות ליווי – מה צריך לדעת לפני גיוס עובדים

נערות ליווי מספקות חברות ושירותים אחרים ללקוחות המחפשים מפגש אינטימי. בעוד המונח "נערת ליווי" לעתים קרובות…

נערות ליווי – מה צריך לדעת לפני גיוס עובדים