יאנה נערת ליווי מהמרכז

יאנה נערת ליווי מהמרכז

מספר מילים 262

ברוך הבא לוידוי הראשון של יאנה בבלוג חמשת החושים. היוש! איך אתה?! אז שמי הוא יאנה מגוש דן והסביבה וחיכיתי לשתף את הדרך שלי שמפרטת כיצד נהייתי מפקידה בתחום הפיננסים לגברת מין השורה שמתפרנסת בשירותי מין . זהו סוגיה שאותו לא סיפרתי לאף אחד ובעמוד זה אני אסביר זאת יחד איתך סוף סוף. זה לא בהכרח כתבה פונוגרפית , לא תקראו במאמר הזה סיפורי סקס מגרים יותר מידי. במידה ואתם מחפשים סיפורים למבוגרים, אפשרי להסתכל על אוסף הפוסטים כאן באתר או אם אתה רוצה להזמין שירותי ליווי ישנם אתרים מומלצים כמו אתר הליווי כיופים שם תוכל להזמין אותי ובחורות אחרות, אבל ברור שאני הבחורה הכי שווה באתר הזה ובכל אתרי הסקס בישראל בכלל !!!

חשוב לי להבהיר

צריך לציין שאיננו ממליצים אף קורא לעסוק במקצוע והכתבה בעמוד הזה הינה למטרת בידור נטו.
זה מסע מורכב שחוויתי בשנתיים האחרונות. ממש עכשיו ימלאו לי שלושים ותשע ואני עובדת בזאת משהו כמו שנתיים משהייתי בגיל שלושים ושבע. לעסוק בתחום בתקופה של 2 שנים זה טיפונת זמן על פניו באופן יחסי לעבודה נפוצה (פקידה בתחום הפיננסים לדוגמא) מצד שני זה די ויותר זמן על מנת להסביר לגולשים כיצד זאת לעבוד בשירותי זנות בחוסר פניות לעומת פוסטים מוטים אשר מתארים את תחום נערות הליווי כפרנסה מבוזה שנדרשת לסור מעולמינו .
אפשר להגיד שההיגיון העיקרי שגרר אותי לשנות את התפקיד הקודם הוא בעצם רמת חיים. במשרה לשעבר שבה התעסקתי הכנסתי 415 יומית .לעשות משכורת של 8293 בכל חודש עבודה זה המון יחסית בשביל לחיות בסדר אבל זה לא כלום באופן מנוגד אל הרווח בשירותי זנות שם אפשר להכניס 57582 שקל על פני חודש בודד .

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

"מעיר של מעמד הפועלים לעיר הייטק חדשנית: חולון, ישראל"

חולון, ישראל, היא עיר במגמת עלייה. מה שהתחיל כעיירה קטנה של מעמד הפועלים רק חמישה עשר קילומטרים דרומית לתל אביב, הפך…

"מעיר של מעמד הפועלים לעיר הייטק חדשנית: חולון, ישראל"

הפסיכולוגיה של סיפורי מין: חקירת המשיכה הנפשית לסיפורים ארוטיים

תמיד הייתה משיכה מתמשכת לסיפורי מין, כתובים ומדוברים. יש להם שורשים עמוקים בתרבות האנושית ועדיין ניתן למצוא אותם בכל תרבות ברחבי…

הפסיכולוגיה של סיפורי מין: חקירת המשיכה הנפשית לסיפורים ארוטיים

נערות ליווי – מה צריך לדעת לפני גיוס עובדים

נערות ליווי מספקות חברות ושירותים אחרים ללקוחות המחפשים מפגש אינטימי. בעוד המונח "נערת ליווי" לעתים קרובות מעלה תמונות של מפגש מיני…

נערות ליווי – מה צריך לדעת לפני גיוס עובדים