זה התחיל במבט בבית הקפה

זה התחיל במבט בבית הקפה

מספר מילים 313

שמעתי שיש אחלה נערות ליווי בהרצליה, אבל האמת שלא יצא לי לבלות איתן עדיין. האמת שלא חסר לי סקס בעיר הזו שמלאה בנשים חרמניות. ולפעמים זה תופס אותי ברגעים ממש מפתיעים.
באותו הבוקר היו לי קצת סידורים, אבל רציתי להתחיל את הבוקר באווירה רגועה עם כוס קפה. עשיתי זאת באחד מבתי הקפה של העיר ושתיתי קפה לידי. הסתכלתי על העוברים והשבים וראיתי גברת אחת עם בחור קצת יותר מבוגר שהלך איתה. הם עברו הלוך ושוב, וברגע מסוים נכנסו לבית הקפה. שמתי לב אליה בזכות המראה המילפי שלה. אבל לא היה לי מושג לאן הדברים הולכים להתגלגל.

היא ניגשה לדלפק והזמינה קפה לקחת, האיש שהיה איתה חיכה בצד. ראיתי שהיא ביקשה עט ורשמה משהו על הקבלה. היא צעדה לכיוון הדלת ואמרה לי קח. היא הושיטה את ידה ובה הייתה החשבונית. לא הבנתי למה היא נותנת לי את זה. ושאלתי ”מה את נותנת לי?“.' "את הטלפון שלי" היא ענתה. הייתי קצת מופתע והסתכלתי לכיוון האיש שמחכה לה, היא הבחינה ואמרה ”זה ידיד“.

כמה דקות אחרי שיצאה כבר שלחתי לה וואטסאפ. היא אמרה לי שאני בחור יפה והיא רוצה לפגוש אותי. היא שאלה אם אני יכול לאסוף אותה עוד שעה ואמרתי שכן.
אחרי שעה באתי לאסוף אותה מהמיקום שהיא שלחה. היא נכנסה אל הרכב ובאופן טבעי הצמידה את שפתייה לשלי והתחלנו להתנשק, תוך כדי שהיא כבר שולחת ידיים למכנסיים שלה. ואני פשוט זרמתי. לא חשבתי הרבה ונסענו אליי לדירה.
נכנסנו פנימה והיא מייד נצמדה אליי והיה ברור שאנו הולכים להזדיין בלי לבזבז יותר מידי זמן בדיבורים. תוך כדי שאנו מתחרמנים הורדנו אחד לשני את הבגדים והלכנו לעבר המיטה. נשכבתי על המיטה והיא רכנה מעליי והתחילה למצוץ לי את הזין. היא הייתה לחוצה על זין ותוך כמה שניות כבר שאלה אותי אם יש לי קונדום. שלפתי קונדום מהמגירה שליד המיטה והיא מיד מתחה אותו והלבישה אותו על הזין הקשה שלי.

היא התיישבה על הזין שלי והחלה להתנועע בתשוקה מטורפת. ואני רק חשבתי מי יאמין לי שזה קרה…

בלוג סקס חמשת החושים מאמרים נוספים

נערות ליווי: מבט על עולם החברות המקצועית

מספרד ועד דובאי, נערות ליווי ניתן למצוא בכל פינות העולם. המונח "נערת ליווי", הידוע גם בשם נערות…

נערות ליווי: מבט על עולם החברות המקצועית

נערות ליווי – מלוות את לקוחותיהן בנסיעות עסקים והנאה

נערות ליווי, הידועות לעתים כנערות ליווי, מספקות חברות וניתן להזמין אותן לנסיעות, אירוסין עסקיים, אירועים עסקיים ומסיבות…

נערות ליווי – מלוות את לקוחותיהן בנסיעות עסקים והנאה

מהי נערת ליווי ואיך עובד הליווי?

נערת ליווי היא מבוגר עצמאי המספק שירותי חברות, בדרך כלל בתשלום. נערות ליווי רבות מתמחות בסוגים מסוימים…

מהי נערת ליווי ואיך עובד הליווי?